| laurentiu3403838382 a întrebat:

Ce parere aveti despre discursul Maresalului Ion Antonescu din filmul Oglinda cel in care era condamnat la moarte? As dori un review pozitiv cele negative nu ma intereseaza

4 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Vad ca sustinatorii lui Ion Antonescu au reinviat din viata de apoi.Singurul vostru argument fiind ca era patriot si ca regele a vandut tara.

| laurentiu3403838382 explică (pentru Michaeel):

Eu pentru o tema terminatule

| laurentiu3403838382 explică (pentru Michaeel):

Si imi pare rau ca nu sunt redus mintal ca voi...dar fiecare face ce vrea

| Michaeel a răspuns (pentru laurentiu3403838382):

''Si imi pare rau ca nu sunt redus mintal ca voi'' dupa fraze se vede ca nici tu nu esti prea departe de noi laughing.Nu cred ca ti-am vorbit eu urat ca sa ma faci terminat, de unde sa stiu eu ca e pentru o tema ca aici nu e brainly. Daca tot te crezi asa de destept cauta sa vezi ca sustinatori lu Antonescu is peste tot si cum intrebai de o opinie ma gandeam ca esti unu de-al lor.