| Anonimuliteraturi a întrebat:

Ce ți-a plăcut și ce nu ți-a plăcut la romanul "Maitreyi" di Mircea Eliade?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Singurul lucru care nu mi-a placut e ca exista replica aia a ei care a stricat tot romanul lui Eliade.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu era tema, răspundeam

| Justme1997 a răspuns:

Mi-a placut ca era scurta laughing

| Plato a răspuns:

Nu cred ca iti va lua asa de mult sa-l citesti si sa-ti faci singur tema.

| Mayar a răspuns (pentru Adry05):

Se vede ca esti barbat!
In replica ei a explicat ce obsedat sexual care corupe minori era Mircea Eliade! Eu mi-am dat seama din cartea lui ce porc era, dar noh

| Mayar a răspuns:

Nu mi-a placut de el, de Eliade, ca era un porc obsedat sexual care a corupt o minora. Mi s-a parut groaznic sa citesc ce a facut el, fara sa ii pot trage una, asa nervi mi-a facut. Dar macar stim ca ii mort si nu mai corupe pe nime'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Lol

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai, asta e adevarul. Am spus exact cum e, fara perdea, pentru ca o merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Looooooooooool

| Adry05 a răspuns (pentru Mayar):

Sunt fata calmeaza-te

| Mayar a răspuns (pentru Adry05):

Atunci esti oarba sau nu au citit romanul? Era clar, negru pe alb totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

E un exemplu că literatura poate fi înțeleasă în foarte multe moduri...

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca trolleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Îți garantez că nulaughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

#lacrima