| Erika3001 a întrebat:

Cine stia continuarea de la Colectionarul de oase? Pe carte scrie ca este primul volum al autorului dintr-o serie mai larga (cu aceleasi personaje principale). Stie cineva?

2 răspunsuri:
| SasuskeTaka1000 a răspuns:

Uita-te la alte carti ale actorului (in file si coperta) si uitate la volumul doi.

| Erika3001 explică (pentru SasuskeTaka1000):

Da. problema e ca nu sunt pe volume! pur si simplu se specifica ca e prima carte dintr-o serie in prezentarea de la sfarsit. Dar nu se indica volumul, titlul volumului urmator s.a.m.d. se spune doar ca are acelasi personaj principal (am uitat numeleblushing ) de aceea va intreb pe voi. Poate a citit cineva si stie continuarea.