| fantabau a întrebat:

Cine știe cărți interesante cu adolescenți, dragoste, SF, ea o fata obișnuită, el un bad boy ș.a.
PS:

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Citeste romanele de dragoste ale autorului ameerican John Green.
Nu te va dezamagi!
Se gasesc pe internet si pdf-urile, unele.

https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=John+Green+pdf+download&lr=lang_ro

Lectura placuta.

| Darksunset a răspuns:

Pai... Charlaine Harris are o serie de 10 carti, ea fata "normala" ( e telepata ) se indragosteste de un vampir si de aici toata povestea...

| fantabau explică:

Mulțumesc dar le-am citit pe majoritatea cărților lui John green care m-au interesat, dacă cinstit nu sunt cel mai mare fan.

| fantabau explică:

Pare interesanta doar ca nu am putut găsi în format pdf sau online, anume în romana