| LisaJulie a întrebat:

Credeți că Suzanne Collins va mai scrie vreo carte din universul,,Jocurile Foamei " după succesul pe care l-a avut cu,,Balada Șerpilor și a Păsărilor Cantatoare"? Dacă nu ce autor de distopie young adult ar trebui sa mai continue seriile respective având în vedere ca James Dashner a publicat un sequel la seria,, Captiv în labirint" iar Veronica Roth și Rick Yancey au anunțat ca lucreza la ceva din universurile,,Divergent "si,, Al 5-lea val"?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"ce autor de distopie young adult ar trebui sa mai continue seriile respective "

dacă am fi proprietari de edituri de mare-mare răsunet, am ști. Așa, ca simpli citiori, ridicăm din umeri (și nițel din sprâncene cu gândul la alambicata-ți intrebare)