| SingleForOne a întrebat:

Cum as putea sa imi fac o carte de citit, cu povesti de exemplu?

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Sunt o gramada de carti gata tiparite! happy

| SingleForOne explică:

Ma refer, sa am eu cartea, si sa fie scris pe carte cu litere de tipar, ca la calculator, dar nu stiu cum :S

| Fabb a răspuns:

Pai poti sa te duci sa iei o agenda, daca gasesti cu foaie velinawinking Nu de alta dar am vazut la o verisoara care face asa ceva si ea le scrie de mana. daca ai scris frumos incearca.
FUNDAA?

| SingleForOne explică (pentru Fabb):

Ma refer, sa am cartea, si eu scriu pe calculator, si nu stiu cum sa fac sa fie scris de pe calculator pe carte :S

| Didi1300 a răspuns:

Sincer, nu stiu cum poti face treaba asta cu caietul scris cu litere de pe calculator. In schimb, iti poti creea o carte virtuala la care sa adaugi mereu capitole pe Wattpad. Uite aici un link catre site: http://www.wattpad.com/