| Fatima2000 a întrebat:

Cum sa invat la engleza, mai repede si sa-mi maresc nota?

Răspuns Câştigător
| SteeRYoSs a răspuns:

Inveti mai repede la engleza invatand traducerea cuvintelor. Poti sati maresti nota citind mai bine si corect cuvintele. Daca esti un elev mai slab la engleza si aveti un profesor de treaba o sa vada ca ai incercat sa inveti si o sa-ti dea o nota mai mare.Mai bine invata lectia de zi si poate te asculta la ea.Eu asa fac mereu.Bafta la engleza, sper sa iei o nota mare

1 răspuns:
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Pai eu asa fac iau o carte(in engleza) si un dictionar si ma apuc sa citesc s sa inteleg ce scrie acolo si asa vei invata si engleza fara sa vrei laughing