| MaryMarya14 a întrebat:

*DAU FUNDA* Doresc sa achizitionez faimoasa serie de volume "Culorile Dragostei" de Kerstin Gier dintr-un magazin din Bucuresti, insa nu stiu unde le-as putea gasi si nu vreau sa pierd prea mult timp cautandu-le. Nu doresc sa le achizitionez online, deci cine ma poate ajuta? Stiti vreun magazin care vinde aceste carti? (in mod special volumele 2 -Albastru de safir- si 3 -Verde de smarald- deoarece volumul unu il am -Rosu de rubin-)

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In librarii, ai incercat?

| MaryMarya14 explică (pentru ardnaxur1961):

Nu, pentru ca nu am iesit sa ma uit, zic daca cineva le-a cumparat si stie cu exactitate locul, ca sa merg direct acolo. parintii mei nu sunt acasa si trebuie sa ma descurc singura cu transportul si de aceea ma gandeam...