| Blablablaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Deci, eu sunt una dintr-ălea care sunt înnebunite după literatura universală contemporană. Dacă nu ştiţi ce înseamnă, mă pot referi strict la scriitori. Richelle Mead. Cassandra Clare. Becca Fitzpatrick. Maggie Stiefvater. Melissa dela Cruz. Kelley Armstrong. Ally Carter. Tahereh Mafi. Suzzane Collins. etcetera.
Caut alţi copii aşa ca mine care citesc chestii din astea. Nu prea ştiu dac-o să găsesc specimene asemănătoare mie, dar îmi pun norocul la încercare.

5 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Acum te dai băşteaptă sau ce?

| Indestructible a răspuns:

Stai liniştită că mai sunt o groază de puştoaice asemănătoare ţie.

| euAly a răspuns:

Majoritatea scriu despre beletristica(SF), nu? Sau cel putin Richelle Mead si melissa dela Cruz...

| Blablablaaaaaaaaaaaa explică (pentru euAly):

Mda, majoritatea. Serios, sunt înnebunită după Richelle. Se zice că o să se înceapă un film după seria ei, AV (Academia vampirilor pentru necunoscători) care s-ar putea să ruleze în cinematografii prin 2014. Okay, am început cu turuiala. laughing Când vor începe filmele să ruleze, s-a dus cu anonimitatea sau cum mama păstăilor se scrie. În fine, pun pariu că vei auzi de ea pe-atunci. Apropo, presupun că te uiţi la TVD, având în vedere poza ta de profil. Când va începe din nou serialul?

| euAly a răspuns:

Ar fi fantastic sa se faca filme nu numai dupa AV, dar si dupa restul serilor de SF, iti spun eu ca Twilight va fi 0 zero pe langa AV, Casa noptii(preferata mea) sau Fortele raului absolut (o alta serie pe care o am la suflet). Adica logic ca lumea prefera un film decat sa stea sa citeasca o carte, mda secolu 21laughing
Si TVD a inceput de mult timp(sezonul 4) acum are 9 ep.
Si nu te lua de frumuselu de Ian rolling on the floor Eh nu am mai intrat de mult pe TPU si am ramas tot cu el:p
Pe wattpad mai ai cont?