| Alsodrfegnha a întrebat:

Este cineva atat de amabil incat sa imi imprumute "Lolita" de Nabucov? Nu o gasesc nicaieri iar librariile sunt seci. Chiar vreau cartea asta. Stiu ca este si un film, dar prefer originalul. So?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu o am, am imprumutat-o de la biblioteca atunci cand am citit-o.
Nu te-ai gandit sa o cumperi?
O gasesti aici http://www.librarie.net/carti/162870/Lolita-Top-10-Vladimir-Nabokov foarte ieftina.
Iar magazinul e de incredere, eu de aici cumpar des, daca nu gasesec ceva in biblioteci sau librarii.

| Alsodrfegnha explică (pentru anonim_4396):

Ma', eu am cautat cartea s-o cumpar online, dar majoritatea exemplarelor treceau de 25 de lei. Mersi de site, sigur o s-o cumpar de acolo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alsodrfegnha):

Cu placere. Ma bucur daca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Se găseşte şi online. (Wattpad, Scribd)

| Alsodrfegnha explică (pentru Rockart):

Nu suport cartile online. Mai bine spus, nu imi creaza acelasi sentiment ca o carte adevarata, materiala. happy