| Tyna33 a întrebat:

Hei! As vrea sa vad pe cineva care vrea sa faca schimb de carti, sau sa cumpere.Care vrea, am acestea:
Casa nopţii(Semnul #1 editie cartonata)
Casa nopţii (Tradarea #2 editie de buzunar)
Hollywood-ul e ca un liceu de fiţe
The Ashleys (Onoua senzatie in scoala #1 ed de buzunar)
Tunele 5
Peter Pan in gradin Kensington
Vampirii din Morganville (Casa de sticla partea 1 #1 editie de buzunar)
Vampirii Sudului primele 10 volume in editie de buzunar.Care este interesat sa-mi dea un mesaj privat.Preturile se pot negocia, la fel si pentru schimb:negociere.Mi-ar placea sa fac schimb cu cartile de la adevarul ca "101 carti de citit intr-o viata" sau "100 de carti care trebuie sa le ai in biblioteca"

1 răspuns:
| andy332546 a răspuns:

Funda?