| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Hei! happy
Ati citit Micul Prinţ?
Cum vi se pare?
Merita citita?
Vreau sa imi scrieti si cam despre ce e vorba.
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| alexusss a răspuns:

Am citit cartea. e vorba despre un baiat care a calatorit pe multe planete si a intalnit tot felul de oameni. a ajuns si in desert. la inceput l.a pus pe narator sa ii deseneze o oaie iar el ia desenat o cutie. in concluzie cartea e una frumoasa si merita citita! eu am citit.o de multe ori.

3 răspunsuri:
| UnSimpluRoman a răspuns:

Nu am citit dar am auzit de la niste prieteni ca merita citita si cred ca si eu o sa ma apuc de ea.
Bafta orice ai face happy

| malvinacroft a răspuns:

E foarte frumoasa, merita citita, e una din cartile de baza pe care ar trebui sa le citeasca orice om. Dureaza maximum 2 ore sa o citesti - asa ca poti sa te apuci deja de ea, nu e ca si cum pierzi prea mult timp.

mira
| mira a răspuns:

Sigur ca merita citita.Este o carte de referinta. Aparent se adreseaza copiilor, dar contine multa intelepciune destinata adultilor.Cauta pe net subiectul.