| AndreeaNustiu a întrebat:

Hei buna.
Cartea "Sange Satanic " de Cristina Nemerovschi se poate gasi la biblioteci?
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bibliotecile ce apartin de scoli in niciun caz. Acolo gasesti doar rahaturile necesare pentru bac si nici macar alea complete sau intr-un numar foarte mare.
Daca te duci la o biblioteca mare din oras poate ai sanse s-o gasesti, dar cel mai bine ar fi sa cauti s-o citesti inline sau s-o cumperi.

Bafta.

1 răspuns:
| secessumaeternum a răspuns:

Nu, nu se gaseste. Daca locuiesti intr-un oras o poti gasi la librarie.