| tempeliviu a întrebat:

Ce parere aveti de cartea Sange Satanic de Cristina Nemerovschi!? Cei care au citit-o, va rog lasati o impresie sau o parere! Multumesc!

1 răspuns:
| tearsforfears667 a răspuns:

Este una dintre cartile mele favorite. Pe acelasi loc cu ea, s-a clasat de curind si Pervertirea, noua carte a aceleiasi autoare! Ambele sunt grozave si te lasa pe ginduri mult timp dupa ce le citesti. In afara de asta, o alta calitate a celor doua romane este usurinta lecturii, te tin in priza pina la ultima pagina.
Poti afla cite ceva despre ele pe blogul scriitoarei www.morgothya.ro, sau pe fanclubul Sange satanic: www.fanclubsangesatanic.wordpress.com