| Patricia111 a întrebat:

Hei! Ce parere aveti de Fortele Raului Absolut de Kelley Armstrong?

4 răspunsuri:
| Marian619 a răspuns:

Le-am citit acum cativa ani si sunt super tari

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Mai baiete strengar ce esti, eu, cred, ca, filmul, ala, o fost cea mai naspa productie din ultimii ani. Regie proasta, scenariu bun de aruncat la gunoi, si niste actori de toata sila. Hai salut! Te pupa Costi din Calaiesti! Sa cresti mare si nu uita sa imi acorzi o funda! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA!
MERSI FAIN
FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA!

| Lorii69 a răspuns:

Le-am citit si sunt absolut superbe! sunt 3 carti si le citeam cu sufletul la gura. am citit in jur de 30 de carti pana acum dar alea mi s-au parut cele mai frumoase! Ti le recomand cu drag!