| anunknownmjfan a întrebat:

Ma intrebam daca s-au facut filme dupa cartile lui Kelley Armstrong(Fortele Raului Absolut).

Răspuns Câştigător
| DakotaXOXO a răspuns:

Ah,le-am citit, sunt foarte tari si am cautat sa vad daca s-au facut filme, dar nu-s.Am cautat absolut peste tot, insa nu s-a facut niciun film. Funda?

3 răspunsuri:
| Cleona a răspuns:

Buna! si mie mi-au placut dar din pacate nu sunt...totusi eu am vazut trillere pe youtube cu filmul si am auzit ca se lucreaza la film.Mult succes si bafta!

| 4myselfmi a răspuns:

Din pacate nu s-a realizat inca nici un film dupa cartile autoarei, as vrea si eu crede-ma dar inca nu! Funda; D?>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
funda