| Marrie08 a întrebat:

Hei,îmi recomanda cineva niște romane de dragoste?happy

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi pe acesta ti-l recomand mie asta mi-a placut cel mai mult, dar desigur mai poti gasi si altele ca Eu sunt femeie - Maria Cristiana Tudose, Scrisoare de dragoste- MIhai Drumes sau d epe acest site de carti online cu romane de dragoste: https://www.libris.ro/romane-de-dragoste-carti-romantice--c9535.html

4 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

1) Invitație la vals, Mihail Drumeș (preferatul meu)
2) Maitreyi, Mircea Eliade
3) Lorelei, Ionel Teodoreanu
4) Ultima noapte de dragoste, întâia noapte de război, Camil Petrescu

| Marrie08 explică (pentru GoldenZenith):

Mersiihappy

| GoldenZenith a răspuns (pentru Marrie08):

Cu plăcere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Jurnalele Vampirilor
2. Dispozitive Infernale
3.Instrumente Mortale

-Toate sunt scrise de Cassandra Clare