| KittyBeyb14 a întrebat:

Hei, incerc sa aflu care este numele unei carti pe care am citit-o acum ceva timp. Nu-mi aduc aminte nimic din titlu insa stiu ca este cu o fata in jur de 15 ani, ce este trimisa la o casa gen internat, doar ca acolo sunt adolescenti ce au puteri supranaturale, ca si fata. Ea poate invia orice lucru mort facandu-i fideli ei. Si acolo intalneste doi frati, unul de treaba si unu morocanos. Evadeaza toti 3 de acolo, e rapita, scapa cu ajutorul cuiva... hmm, si imi aduc aminte o replica de-a ei:"nu inteleg de ce toti isi pun pistolul la spate, pot oricand sa se impuste in fund" cam asa laughing Stiti cumva ce carte e?!

Răspuns Câştigător
| Disharmony a răspuns:

Pare să fie seria „Forțele Răului Absolut" de Kelley Armstrong.

1 răspuns:
| Jameson a răspuns:

Buna. Incearca sa cauti pe net, sigur vei gasi sugestii care sa te duca la carte. Mult succes...