| Jhonny22 a întrebat:

Salut, tot pentru un film pun o intrebare, era ceva de genul filmul : unul care avea ceva puteri supranaturale, tin minte ca el juca ceva zaruri la inceputul filmului, apoi intalneste o gagica, un grup de oameni tot ceva de genul ca el si se indragosteste de una care si ea avea puteri, inchidea usile parca fara sa le atinga laughing din ce imi aduc aminte din el, cam asta e, as vrea sa il privesc din nou, daca cineva stie cum se cheama filmul asta, ofer funda, multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Push (2009)
https://www.youtube.com/watch?v=zi8oDiMIr0Y

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Focus 2015?

| Jhonny22 explică (pentru Mayar):

Nu e focus 2015, aia furau, nu aveau puteri supranaturale laughing)

| Mayar a răspuns (pentru Jhonny22):

Scuze. Stiam ca e ceva cu zarurile si acolo la inceput big grin