| Addiinnaa a întrebat:

Hei.
Nu stiu daca stiti cartea lui Philippe Djian - Greseli de neiertat.
E o carte frumoasa, dar am o problemarolling on the floor Deci, cartea este luata de acum 1 luna dar nu am avut timp sa o citesc si acum cand am inceput am vazut ca pe coperta scrie „trei". Am cautat pe net dar nu am gasit nici-un 2 sau 1.. Nu inteleg laughing
Deci? Mai sunt si alte parti sau cum?

1 răspuns:
| mariamarybu a răspuns:

Cred ca acel trei insemna doar " Editura trei". De multe ori pe coperta este un trei, caci astfel oamenii isi pot da seama de editura. Nu sunt mai multe parti, stai linistita. Este vorba doar de editura 3!