| twilightt a întrebat:

Am o intrebare! Care este numele celorlalte volume aparute in cadrul seriei Insemnarile unei pustoaice? Daca stiti si imi dati titlurile promit garantat funda+Vot! Va asigur!
Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Insemnarile unei pustoaice:
Volumul 1: "Povestiri dintr-o viata nu chiar atat de fabuloasa"
Volumul 2: "Povestirile unei tipe de gasca nu chiar atat de populare"
Volumul 3: "Povestirile unui pop star nu chiar atat de talentat"

happy

2 răspunsuri:
| Funions a răspuns:

Probabil iti trebuie pentru concursul Bravo Girlhee hee

Volumele din Inseamnarile unei pustoaice se numesc :
Volumul 1tongueovestiri dintr-o viata nu chiar atat de fabuloasa
Volumul 2tongueovestirile unei tipe de gasca nu chiar atat de populare

Funda?batting eyelashes

| twilightt explică (pentru Funions):

Da chiar imi trebuie dar tu nu mi-ai dat ultimul! Sorry!