| panda3 a întrebat:

Hei TPU ati dorit vreodata sa semanati cu un personaj indragit de voi, daca da, cu cine?

12 răspunsuri:
| Copiliţă a răspuns:

- Da, cu Pantera Roz, imi placea ca ii iesea totul cum vroia! laughing

| panda3 explică (pentru Copiliţă):

Poti sa dai mai multe detalii?

| Copiliţă a răspuns (pentru panda3):

- Am cam gresit exprimarea :iesea totul la finalul episodului in vafoarea sa. Si capata ce-si dorea. Si eu as vrea sa primesc tot ce vrea blushing.

| Naяutσ a răspuns:

Mereu mi-am dorit sa fiu Ash din Pokemon laughing

| Elena1994 a răspuns:

Da, cu Elena(Nina Dobrev) fin TVD.E o adolescenta care trece prin multe chestii teribile dar totusi ea reuseste sa faca fata cu brio. Ii admir curajul chiar daca uneori cedeaza dar intr-un final tot reuseste ea sa rezolve.

| WaxX a răspuns:

Cu Sakura din Naruto...happy

| zurick a răspuns:

Am dorit sa fiu eu, tot timpul.
:-D
Deci nu

| TheKill a răspuns:

Cu Jack Sparrow din Piratii din Caraibe. happy

| EvelynAnderson88 a răspuns:

Cu Tris, din Divergent. E foarte curajoasă, puternică, altruistă, inteligentă.

| bogdan72 a răspuns:

Eliade sau Cartarescu, din scrierile autobiografice.

| Holocaust a răspuns:

Daca indragesc personajul, asta inseamna ca deja semanam intr-o anumita masura.laughingGotcha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melania Lupu.