| dyddidu a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste carti psihologice? Acord fundita

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Te referi la romane psihologice sau la carti de psihologie aplicata, cu sfaturi, situatii concrete etc?

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Eseu despre orbire.Saramago.
Traind in stilul 80/20.
Orice de Sigmund Freud.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu Ti-am Promis Niciodata O Gradina De Trandafiri de Joanne Greenberg, este o carte foarte interesanta despre o fata care sufera de schizofrenie si care, impreuna cu ajutorul unei doctorite, primeste optiunea de a alege intre lumea reala si fantasticul Yr, taramul pe care si-l construise inca de cand era mica si care ajunsese sa-i controleze toate gandurile.

| Deauca a răspuns:

Cum sa comunici cu oricine de Leil Lowndes