| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale psihologice imi puteti recomanda?

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale psihologice:Rectify (2013-),The Killing (2011-2014),Persons Unknown (miniserie/2010),True Detective (2014-),The Blacklist (2013-),Orphan Black (2013-), Murder In The First (2014-), Fargo (2014-), The Red Road (2014-), Power (2014-),Luther (2010–2015),Mental (2009),Umbre (2014),The Night Manager

| justanotheruser99 a răspuns:

Mie mi-a plăcut mult The Mentalist si Psihologia crimei. Ai putea sa te uiti si tu.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

M-am uitat si eu la Psihologia Crimei si mi s-a parut foarte captivant.

| justanotheruser99 a răspuns:

Ei bine, ai putea sa te uiți si la The Mentalist atunci, e asemanator si e foarte mișto serialul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc happy

| Enertx a răspuns:

Daca iti place si horror iti recomand "seria" saw. Este un film horror psihologic fara fantome si chestii de genu.

| Angellis a răspuns:

Lie to me ( include si psihologia de pe expresiile fetei)si the mentalist

| xPsg01 a răspuns:

Lie to me happy