| Nicoo2001 a întrebat:

puppy dog eyes Am o intrebare. Unde trebuie sa dau pe facebook ca sa stiu cine ma urmareste? Fundita. puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Kindly a răspuns:

Ca sa iti apara vizibil pentru toata lumea cine te urmareste, prima data trebuie sa setezi ca ai 18 ani dupa aceea intri la o persoana care ii apare numarul de abonati si acolo sunt ceva etape dar nu mi le mai amintesc. Sper sa te descurci!

| Bella1love a răspuns:

Din cate stiu eu nicaieri.N-ai de unde sa stii.

| Nicoo2001 explică (pentru Bella1love):

Ba daa. asa era.;-)...dar acum nu stiu unde sa intru.

| Gabriela_Andreea_1989 a răspuns:

La "prieteni" ai o rubrica (dupa ce dai clik) unde scrie "persoane care urmaresc" (langa "adaugati recent") si acolo gasesti cine te urmareste.