| Ucj_Danyela_1995 a întrebat:

Hei! va rog ajutati-ma sa complectez citatul acestabig grinaca iubirea ar avea aripi...

5 răspunsuri:
| AlbNegru09 a răspuns:

Dacă iubirea ar avea aripi pentru a zbura, rădăcini pentru a se întoarce şi motive pentru a rămâne dăruieşte-i persoanei pe care o iubeşti ❤

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru AlbNegru09):

Dalai Lama?

| AlbNegru09 a răspuns (pentru floresdemayo):

Ce înseamnă?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru AlbNegru09):

Vorbele pe care le-ai scris, mi-au amintit de cuvintele lui Dalai Lama, liderul spiritual al Tibetului.
El spunea: "Give the ones you love wings to fly, roots to come back, and reasons to stay."

| AlbNegru09 a răspuns (pentru floresdemayo):

Aa nu.