| Elial a întrebat:

:*
Am nevoie de o carte pe care să o citesc online "De ce plânge mama?" scrisă de Ion Dezideriu Sîrbu (I.D Sîrbu).
Nu sunt deschise bibliotecile din oraş pentru a împrumuta una şi trebuie să o citesc până începe şcoala.
Am tot căutat-o pe net, să o citesc online, dar nu am găsit-o. Ştiţi cumva site-ul unde aş putea să o citesc online?
(Ştiu că undeva pe scribd.ro, dar am căutat şi nu am găsit-o. poate o găsiţi voi)
Mulţumesc!

1 răspuns:
| Julyanne a răspuns:

Vorbeste cu colegii de clasa, poate au gasit-o ei. Daca nu au gasit-o colegii, nu renunta!