| AngeloSergiu a întrebat:

Heii! o parere despre subiectul 3 de maine la istorie? eu zic ca statul roman modern (sec XVIII-XX) nu va mai pica, avand in vedere ca s-a dat si anul trecut si anul acesta la sesiunea speciala, voi ce spuneti?

2 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Biletele sunt sigilate si se extrag ca la tombola, nu te baza pe ideea ca daca s-a dat in anii precedenti, acum nu mai sunt sanse sa pice.

| MissCarterM a răspuns:

Da asa cred si eu. Banuiesc ca vor pica domnitorii ori Comunismul+Razboiul, Regimurile Totalitare+Comunism
Bafta.