| anonim_4396 a întrebat:

Heii poate nu e categoria tocmai ok dar alta nu am stiut care sa o pun... Am nevoie de un titlu pentru o carte pe wattpad. Titlul il vreau in romana.
E vorba de o fata care intalneste un baiat, vorbesc se inteleg foarte bine, se plac reciproc, dar niciunul nu are curajul sa faca primul pas. Apar zvonuri cum ca ar fi impreuna, lumea se impotriveste, dar reusesc sa treaca peste toate. Nu zic mai mult laughing
Dau fundita

1 răspuns:
| DenisaKarolina a răspuns:

Iubire si ura;
Iubire si frica;