| Cristian523 a întrebat:

Imi puteti spune seriale cu adolescenti, gen "The Vampire Diares", "Teen Wolf" "twilight"? Ceva de genu... un baiat care e vampir, sau varcolac, sau altceva, intalneste o fata la scoala, se indragostesc reciproc, fata afla ce e baiatul, ea il accepta, si pe parcurs, intalnesc tot felul de obstacole, dar reusesc sa fie impreuna, etc.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Seriale:
Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
The Vampire Diaries
Grey's Anatomy
Filme:
1. Twilight (2008)
2. Twilight Saga New Moon(2009)
3. Twilight Saga Eclipse (2010)
4. Let the right one in (2008)
5. Queen of the damned (2002)
6. Interviu cu un vampir (1994)
7. Blade (1998)
8. Shadow of the vampire (2000)
9. From Dusk Till Dawn (1996)
10. Underworld (2003)
11. Day Watch (2006)
12. Nevestele lui Dracula (1960)
13. Vampire Suck
Uite aici un site cu mai multe filme cu vampiri:
http://snarkerati.com/movie-news/top-70-vampire-movies-of-all-time/
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

True Blood mai e cu vampiri, dar cu adolescenti foarte faine sunt 90210, Pretty little liarslove struck Gossip Girl, The secret circle

| NuDauFunda a răspuns:

True Blood. Nu stiu detalii, ca nu-mi place asa ceva.
http://www.imdb.com/title/tt0844441/

| cata0z a răspuns:

The Secret Circle, care a inceput de curand. De abia au aparut 5 episoade, deci recuperezi usor. Nu este cu vampiri sau varcolaci, ci cu vrajitori, dar se desfasoara actiunea si la scoala. In orice caz, are supranatural si merita vazut. Este facut pe baza cartilor scrise de L.J.Smith, autoarea de la The Vampire Diaries

| Cristian523 explică:

Fara true blood si blood ties,, sa va mai daqu un ex The secret circle. acesta este un serial care imi place

fundoiiiiii