| Ciobanu_Denisia_2000 a întrebat:

Heiii...
Vreau sa fac o carte pe wattpad dar nu am idei pentru titlul cartii.
Ma poate ajuta cineva?!?
Dau funda

10 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Banuiesc ca nu te-ai gandit nici la subiect, avand in vedere ca nu ai suficienta inspiratie nici pentru alegerea titlului.
In cazul acesta, nu cred ca ai putea fi ajutata.

| Aberdeen a răspuns:

Poate o metaforă... Despre ce e povestea?

| Aberdeen a răspuns (pentru Aberdeen):

Sau despre ce dorești să fie?

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Scrie mai intai cartea, apoi gaseste-i un titlu.

| Ciobanu_Denisia_2000 explică (pentru Aberdeen):

Povestea este despre Karla si Dylan care se indragostesc unul de celelalt desi sunt prieteni de 10 ani

| Aberdeen a răspuns (pentru Ciobanu_Denisia_2000):

„Caruselul inimilor", e un titlu inspirat dintr-o carte. Ce zici?

| Cuvântul1 a răspuns:

Lasa-te de scris!

| Kaℓi a răspuns:

"Vreau sa fac o carte" suna ca naiba.

| Kaℓi a răspuns (pentru Ciobanu_Denisia_2000):

Esti constienta ca Dylan este un nume unisex? se pot crea confuzii.

| roberta7087 a răspuns:

Iubire interzisa, pe aripile dragostei, pe culmile iubirii, inima colorata, cartea destinului etc laughing