| Kolors a întrebat:

Vreau sa scriu o carte pe wattpad dar nu stiu despre ce sa fie...Cine ma poate ajuta?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă nici măcar subiect nu ai atunci mai bine faci altceva.

| peperonies a răspuns:

Motivatia trebuie sa functioneze invers. am idei -> vreau sa scriu o carte nu vreau sa scriu o carte -> caut idei.

| Mieeez666 a răspuns:

Psihopati. Chiar as citi cartea. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Maria_7770 a răspuns:

Scrie despre o fata care are parintii dificili si care nu o lasa sa iasa cu prietenii si nu sunt de acord cu nici un baiat cu care incearca sa fie, iar fata face tot posibilul sa fie cu un baiat la care tine mult si ajunge sa se certe cu parintii...dezvolta tuwinking sa imi spui titlul povestii o sa o citesc si eu :*

| Swaggye a răspuns:

O fata indragostita de un vampir sau ar fi frumos asemanator,, Twilight'' happy