| imp a întrebat:

Cine imi poate face o coperta de carte asemanatoare cu asta : http://www.wattpad.com/story/18306785-the-beard-h-s.
Personajele de pe coperta sa fie Demi Lovato si Zayn Malik, iar titlul cartii este : "The ghost".
P.S. : Numele meu pe wattpad este : A-Little-Dreamer.

5 răspunsuri:
| IDede a răspuns:

Ti-am facut coperta insa nu gasesc cartea. Si nu sunt sigura care utilizator esti tu. Spune-mi daca tu esti cea care mai are Irina la nume iar eu iti trimit coperta happy

| imp explică (pentru IDede):

Eu sunt :-). Mersi.

| IDede a răspuns (pentru imp):

O sa ti-o trimit atunci happy

| alealexandra12 a răspuns:

Dracu pui niste intrebari...

| imp explică (pentru alealexandra12):

Ti-am cerut tie parerea?!
Mi-e sila de persoane ca tine care atunci cand nu au ce face vin sa comenteze...