| Eclectica a întrebat:

Hello! Azi si maine ies la plimbare in oras (Buc.) si vreau sa ajung si la o librarie care are cartea "A douăsprezecea planetă" - Zecharia Sitchin. Cum caut pe net in ce librarie fizica se gaseste? Ca numai pentru cele online si comanda am gasit. Multumesc!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Duminica e inchis faci drumul degeaba.

| Eclectica explică (pentru CristiDinBucuresti):

Măcar in timpul saptamanii. Vreau s-o cumpăr de la vreo librarie, nu s-o comand...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Eclectica):

O gaesti pe okazii sau pe eMAG, nu se gaseste la nicio librarie decat sa o comanzi online

| RobertMoon a răspuns:

Caută pe carturesti cartea respectiva că ai acolo o opțiune unde poți vedea in ce librărie din București o găsești. Daca nu te descurci te pot ajuta daca îmi spui numele cărții.

| sweetys a răspuns:

Încearcă la Carturesti carusel

| Eclectica explică:

Multumesc! Am pus titlul in intrebare. La Cartiresti mi.au spus ca nu mai e in nicio o lubrarir de.a lor. Nici la Diverta. Poate la Eminescu dar nu synt sigura.