| 2AN7 a întrebat:

Hello, cunoasteti vreo carte gen fantoma din pod sau ceva de genu cu un vampir care isi povesteste toata viata unui alt vampir? Nu sunt sigur de nume, mi-a zis un baiat de cartea asta si as vrea sa stiu exact!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Interviu cu un vampir (Cronicile Vampirilor, volumul 1). De fapt, cam toate cele 6 volumele (sunt 10, dar doar 6 sunt traduse la noi) sunt asa... vampiri care-si istorisesc viata.

| didiii901 a răspuns:

Cauta pe http://cinemaxx.rs/
oricum sunt filme foarte interesanta
iti recomand The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia (2013)