| Gabyyella a întrebat:

Hello, TPU! Cine poate sa-mi dea si mie mai multe cartii de groaza, cate stitii voi (in afara de cartile Jurnalele Vampirilor sau Academia Vampirilor, pentru ca le-am citit dejawinking ) Voi da FUNDA raspunsului care are mai multe cartii + cartile sa fie destul de interesante.; D

.

Răspuns Câştigător
| ElizaYOLO a răspuns:

Seriile de care zici tu nu sunt nicidecum de groaza, mai mult fictiune si mister. Daca te intereseaza asa ceva, sau in principal cartile despre creaturi mitologice sau fantastice, iti recomand "Vampirii din Morganville" "Georgina Kincaid" "Instrumente mortale" si "Instrumente Infernale"si toate celelalte serii ale grupului editorial Leda. Acolo gasesti fictiune cat cuprinde.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carti horror = stephen king
Recomand
Cimitirul animalelor
Apocalipsa
Stralucirea

Ce ai citit tu sunt povesti de adormit copii in comparatie cu astea.

| Biggiesan a răspuns:

Ar trebui sa-ti pui problema de ce esti atrasa de carti de groaza!? In general sunt penibile ca si filmele!

| luce20022 a răspuns:

Incearca cartile scrise de Stephen King....iti cam dau fiori! big grin

| Gabyyella explică (pentru Biggiesan):

Plictiseala ne omoara pe toti. Trebuie sa incerc ceva nou, nu?