| piki a întrebat:

Help! Vreau sa citesc cartea "Duminici la Tiffany" de James Patterson si nu stiu de unde sa fac rost de ea. Este din 2008 si nu o gasesc nici macar sa ii fac comanda pe net. Stie cineva un site de unde o pot lua? Sau librarie sau ceva.......Accept si e-book daca imi spuneti de unde sa descarc. Multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| scarharo a răspuns:

A aparut la Reader's Digest, intr-o colectie de a lor, care are carti ce contin 4 romane. Partea proasta e ca s-ar putea (desi nu sunt sigur) sa fie taiate anumite pasaje din carti (am citit si eu o carte de acolo si mi s-a parut ca se sarea peste anumite chestii, desi, repet, s-ar putea doar sa mi se para mie). Colectia asta se numeste "Colectia de romane". Uite si un link: http://us.readersdigest.com/rdstore/viewSku.do?skuid=20904&storeid=1200
O seara buna!

| Luiscroe a răspuns:

Incearca pe okazii este cel mai mare site de comert din Romania.Succes