| Anonim5566 a întrebat:

Stie cineva daca volumul 3 din seria Maximum Ride de James Patterson a aparut in Romania? Pe internet sau in magazine, ori sa citesc online. Nu conteaza pretul. Multumesc anticipat, funda si vot.

2 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Nu a aparut inca!winking

| Popescu_Adela_1990 a răspuns:

Stiu sigur ca in Romania au aparut doar primele doua volume... si eu sunt inebunita sa gasesc vol 3. In America au aparut pana acum 6 volume din Maximum Ride. Partea proasta e ca sunt toate in engleza. Oricum, in 2013-2014 (adica in perioada asta ) o sa apara filmul Maximum Ride si poti cauta pe youtube niste videoclipuri... cat despre carte sad nu o gasesti pe net sau in librari acum. Continua sa cauti laughing
Succes ( o sa ai nevoie )