| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am un caiet de matematica pentru vacanta de clasa a 7-a de la editura delfin si nu inteleg in ce ordine sunt puse raspunsurile si unele raspunsuri nici nu corespund vre unui exercitiu din caiet. Pot gasi o pagina cu raspunsurile exercitiilor?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce trebuie sa te uiti neaparat la sfarsit? smug

| Claustx a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca de fiecare data cand cred ca am facut corect ma uit la sfarsit si observ ca am gresit tot exercitiul big grin si imi trebuie mai mult la fizica pentru ca nu prea le am cu fizica :p oricum o sa ma pun pe invatat ca vad ca nu merge asawinking