| Vali196K a întrebat:

are cineva o carte de matematica pentru clasa a 5 a, editura clubul matematicienilor, titlu : Matematica, caiet pentru vacanta de vara., terminat? Sau un link cu raspunsurile, funda!

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce nu muncești tu pentru rezolvarea lor?
O să-ți prindă bine.

| Vali196K explică (pentru Musique):

Am facut jumatate de carte, iar pe la sfarsit sunt niste probleme care nu mi se par facute de mine corecte, vreau un exemplu de rezolvare happy.

| Oana12345678 a răspuns (pentru Vali196K):

Hey, poti sami trimiți si mie de la pagina 20 pana la 50 dacă nu te deranjez. Te rog frumos

| Robert_RoBy_1977 a răspuns:

Funda!