| Adina948 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre cartea,, 1001 de nopti"? Nu prea citesc in general pentru ca ma plictisesc repede, dar in clasa doamna de romana n-a citit putin din acea carte si mi s-a parut interesanta. Vreau pareri de la cineva care intr-adevar a citit-o, nu de la cineva care a copiat o informatie de pe internet. Multumesc mult! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

E o carte de povestioare cum ar veni, e interesant conceptul, de unde porneste istorisirea acelor povestioare. Depinde si de tine ce-ti place sa citesti si cati ani ai. Poti sa incerci, nu e nicio problema, pierdere de timp nu e si o carte clasica oricum de care se vorbeste si merita macar incercarea de a o citi. happy