| clau25 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre cartea exuvii (ma refer la cei care au citit-o)? eu azi m-am apucat sa o citesc si mi se pare foarte interesanta si abia mai pot sa ma dezlipesc de ea. astept pareri

2 răspunsuri:
| Patty99 a răspuns:

Am citit-o si eu este super si finalul este fericit!

| heartless5 a răspuns:

Finalul este fericit? Pe bune? straight face Cum madafacasaca poate o carte psihologică să aibă final fericit?
Exuvii e genială. E despre nimic, şi totuşi despre orice. Nu e o carte uşoară, dar te vei simţi... completă happy Mi-e mi-a plăcut foarte mult şi o recomand tuturor.