| DeeaPuff a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu "Jurnalele Vampirilor" cartile.Primele volume cate pagini au? Adica cat are spre ex "Trezirea" cartea intreaga si cate pagini are aceeasi carte, dar editie de buzunar? Si daca stiti de unde as putea sa le cumpar intregi.Dau funda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartile au cate 250 de pagini (ed. Cartonata ). Daca le vrei, sa-mi trimiţi mesaj privat si discutam. Eu am primele 5volume+ 3volume din jurnalele lui Ştefanhappy

1 răspuns:
| DeeaPuff explică (pentru anonim_4396):

Ma intreseaza. Daca vrei imi poti trimite mesaj privat. happy