| ~AleXa~ a întrebat:

Ce ziceti de cartea Twilight, Amurg si Trezirea-Jurnalele Vampirilor?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mult mai faina trezirea- jurnalele vampirilor...

| Silviu591 a răspuns:

Seria twilight.bestiale.mi-au placut cel mai mult. jurnalele vampirilor? hmm.suna interesant.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Am citit toata seria Twilight si pot zice ca nu m-au mai atras cartile asa mult ca astea... Jurnalele Vampirilor? Am auzit de ele, poate voi citi si asta.

| symo_1115 a răspuns:

Cartile din seria twilight sunt unele dintre cele mai tari carti pe care le-am citit. de fapt daca ma gandesc bine cele mai grozave... iar cealalta nu stiu am de gand sa mi-o iau de paste. oricum serialul e bestial:X:X