| DenissaDenii69 a întrebat:

Hey,TPU. Am o mică problemuţă şi sper ca voi să mă puteţi ajutahappy. Aş vrea să scriu o poveste dar nu ştiu de une să încep. Am câteva idei dar cand ajung pe la jumătatea poveştii mă blochez şi pur şi simplu nu mai şţi cum să continui. Ce să fac?

1 răspuns:
| PitBul2C a răspuns:

Eu sunt "specialist" in SF : )) am 15 ani si iti fac niste povesti de nici eu nu stiu ce sa zic laughing
Adica ce poveste vrei sa faci?
Eu fac asa ma uit la multe filme SF si incerc sa le unesc si iese ceva destul de tare happy
Daca vrei te pot ajuta cu poveste add facebook:raul claudiu din Bistrita-Nasaud happy