| Kid_4219 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu o mica problemuta. Sau cu niste idei.
Stand la pc mi s-a facut o pofta groaznica sa mananc ceva dulce, as vrea sa imi fac eu o prajitura... ceva, dar nu stiu ce. Ma puteti ajuta?
ps: as vrea ceva care nu necesita multa munca/timp, ceva rapid. big grin
*FUNDA*

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Salamul de biscuiti este usor de facut insa nu stiu daca poate fi considerat o prajiturabig grin

5 răspunsuri:
| Callme a răspuns:

Clatite!:X

| Callme a răspuns:

"As vrea sa imi fac o prajitura...-ceva-" Acel ceva putea sa insemne orice.Dar stai calma...era doar o idee.

| Kid_4219 explică:

@CallmeCharlotte - cred ca am precizat destul de clar "as vrea sa imi fac eu o PRAJITURA"

| wowemy a răspuns:

Paine cu gembig grin sau cumpar si u o prajitura cv daca nu-ti place panine cu gem

| cosmynass a răspuns:

Yum! Imi faci si mie pofta.Totusi,eu iti arat un site
http://www.google.ro/......http?/aclk
Nu pot sa iti dau eu retete ca-s prea nebunesti;))
Succes;)