| WelcomeToChaos a întrebat:

Ce carti horror pentru adolescenti imi recomandati?:3

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Majoritatea romanelor scrise de Stephen King, cum ar fi Carrie, Shining, Misery, Cimitirul animalelor, Christine, Jocul lui Gerald. Alti autori: John Saul (Creatura, Intuneric, Cei neiubiti), Dean Koontz (Betia sangelui, Nimic nu e intamplator, Masca), Anne Rice (Interviu cu un vampir, Vampirul Lestat).

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Cutia cu fantome-Joel Hill
Circul damnatilor-Laurell Hamilton
Cosmar de inchiriat-Serge Brussolo

| Happy4you a răspuns:

Cauta carti scrise de Edgar Allan Poe, din cate am inteles este un autor care se bazeaza doar pe cartile horror. Sper ca te-am ajutatwinking

| aureliastamati2000 a răspuns:

#Fantoma de la Opera
#Insula Comorii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Happy4you):

Am citit zambind raspunsul tau, caci si mie imi plac operele lui Poe.

| Happy4you a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur pentru asta :* Apreciez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Happy4you):

Felicitari pentru ca ai o cultura generala cu adevarat!

| Happy4you a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc din nou! Esti o/un dragut/draguta :*