| Sℙoℕgⅇβob a întrebat:

Imi spuneti si mie niste carti genul "Jurnalul unui pusti", "Insemnarile unei pustoaice", "Scoala fricosilor", "Secretul celor doua fetite"? Amuzante (nu neaparat), pentru copii (dar nu "Scufita Rosie", "Cei trei purcelusi" etc.) si care te face sa citesti incontinuu. Dau funda cu raspunsul cel mai complet. (Scuze ca nu coincide categoria)

Răspuns Câştigător
| Pisicanazdravana a răspuns:

Pff..Astea sunt cele mai tari care le-ai enumerat tu..Citeste Padurea spanzuratilor.e misto tarehappy

2 răspunsuri:
| Sℙoℕgⅇβob explică (pentru Pisicanazdravana):

Este amuzanta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii sunt jurnale, gen mihail sebastian, franz kafka
cred ca lewis-cronicile din narnia sunt placute cum vrei.