| LexieD a întrebat:

Ce alegeti intre fantasy-uri si carti de genul Insemnarile unei pustoaice, Jurnalul unui pusti?

Răspuns Câştigător
| LittleMønster a răspuns:

Imi place Jurnalul unui pusti, este fain, dar prefer fantasy-urile.

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Am citit Insemnarile unei pustoaice(volumul 1) intr-o zi, 281 de pagini, a fost foarte interesant, Acum urmeaza sa imi iau volumul 2, sper sa fie tot asa de frumos. Dintre cele doua categorii aleg cartile de genul Insemnarile unei pustoaie, Jurnalul unui pusti etc.

| pastapac a răspuns:

NU pot alege. Le iubesc pe aman2!

| Flavy007 a răspuns:

Eu iti recomand jurnalul unui pusti l-am citit si este chiar amuzant happy. Sper ca te-am ajutat.