| Domnuleeeeu a întrebat:

Hey TPU.
Voi ce gen de carti cititi?

Răspuns Câştigător
| Pintoiu_Valentina_1998 a răspuns:

Comedy romance and adventure. Astea sunt genurile mele de carti. Vara asta am citit 2 romane happy

6 răspunsuri:
| Lindoro a răspuns:

Cartiile de joc.Glumesc! Nu cred ca mai citeste cineva in ziua de azi(si ziarele au devenit complicate fiindca nu ai ce citi). Nici scriitorii nu-si citest propriile creatii.In cel mai bun caz data de expirare de pe alimente este un roman best seller.

| nechiforboss a răspuns:

Nu prea mai citesc, decat ziare, reviste sau articole de pe internetcrying Si in general lumea nu mai are chef si nici timp de un asemenea hobby sad

| Arummaculatum a răspuns:

Carti Romantice desigurbig grin

| YesorNo a răspuns:

Magie, aventura, romantism, etc

| YesorNo a răspuns:

Cartile mele preferate se incadreaza cred, in genul politist sau cele in care se vorbeste despre viata oamenilor(nu stiu exact cum se numeste acest gen).

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna!
Citesc foarte multa poezie, romantica, simbolista si modernista, romane de dragoste, politste, de aventuri, istorice, de capa si spade etc si teatru clasic (in special tragedii si drame).